Akademia Teatralna w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 9 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 23 dni temu

UWAGA! studenci, naboru 2018/19, którzy we właściwym terminie nie skorzystali z haseł tymczasowych umożliwiających dostęp do pocztowego konta studenckiego w domenie e-at.edu.pl proszeni są o przesłanie prośby o ponowny reset hasła na adres informatyk@at.edu.pl. W treści wiadomości należy podać imie i nazwisko studenta, nr albumu oraz kierunek studiów.

 

Witamy w systemie USOSweb Akademii Teatralnej w Warszawie!

W chwili obecnej w ramach systemu USOS uruchomione są następujące serwisy webowe:

nazwa adres funkcjonalność
USOSweb https://usosweb.at.edu.pl

Podstawowa aplikacja dla wykładowców i studentów; podusmowuje podstawowe wiadomości dotyczące zajęć w bieżącym semestrze oraz dane archiwalne, w tym: plany zajęć, listy, protokoły zaliczeniowe, karty przebiegu studiów oraz umożliwia m.in.:

  • rejestrację do grup zajęciowych,
  • wystawianie ocen,
  • komunikację między uczestnikami zajęć
  • wypełnianie ankiet związanych z tokiem studiów lub konkretnymi zajęciami.

Osobom niezalogowanym (np. spoza uczelni) aplikacja prezentuje aktualną ofertę dydaktyczną.

Archiwum Prac Dyplomowych

APD

https://apd.at.edu.pl

Serwis pełniący funkcję katalogu i repozytorium elektronicznych wersji prac dyplomowych. Wraz z każdą pracą przechowywane są powiązane z nią informacje, takie jak: nazwiska autorów, promotora pracy, recenzentów, treści recenzji i opinii oraz oceny pracy. Serwis realizuje automatyczne przesyłanie prac do systemu antyplagiatowego a po obronie deponuje je w bazie ORPD.

Osobom niezalogowanym (np. spoza uczelni)  serwis udostępnia katalog prezentujący krótką wizytówkę pracy obejmującą: dane autorów, promotora i recenzentów, tytuł oraz krótkie streszczenie i słowa kluczowe.

System
Rezerwacji Sal

SRS

https://srs.at.edu.pl

Serwis służący do rezerwowania sal w skali całej uczelni; do najważniejszych funkcji systemu można zaliczyć: prezentację zajętości sal w ramach zajęć studenckich oraz innych wydarzeń, możliwość zgłaszania zapotrzebowania oraz nanoszenia rezerwacji sal, mechanizm wyszukiwania konkretnych zajęć lub wolnych sal w określonym terminie.

 

Wiele funkcjonalości jedno konto :)

Wszystkie serwisy dostępne są zgodnei z przydzielonymi przez administratora uprawnieniami dla studentów i pracowników Akademii Teatralnej w Warszawie w ramach jednego konta autoryzowanego w centralnym systemie uwierzytelniania CSU (CAS).

Przypominamy, że domyślnym loginem dla pracowników i wykładowców jest numer PESEL, natomiast dla studentów NR ALBUMU (INDEKSU). 

W przypadku problemów z logowaniem prosimy skorzystać z opcji "zapomniane hasło" dostępnej u dołu panelu logowania i postępować zgodnie z instrukcją dostępną tutaj!